web counter

Kraków, Województwo małopolskie, Poland

   
  1  of   

399 PLN Per month

Office Space for rent

Available from 29.01.2017

Biuro coworking Rogozińskiego 6

Updated: 29.01.2017. Views: 10788

ID Ref # 14680


Description: 
WSPANIAŁA OKAZJA! Płać tylko za przestrzeń i usługi, z których korzystasz!
Pragniesz pracować elastycznie i niezależnie? W nowoczesnym biurze współdzielonym z dostępem do Internetu i usług administracyjnych? Zadzwoń do nas: 0800 800 890. W Regus mamy to, czego potrzebujesz!

Coworking oferuje korzyści, które zmieniają świat pracy i pozwalają na łatwe obniżenie kosztów oraz na nawiązywanie kontaktów z innymi przedsiębiorcami, którzy mogą stać się Twoimi partnerami, klientami lub dostawcami. W Regus mamy najlepsze przestrzenie coworkingowe w konkurencyjnych cenach. Wszystkie znajdują się w nowoczesnym otoczeniu z dostępem do w pełni wyposażonej kuchni, recepcji, salonu biznesowego, urządzeń wielofunkcyjnych i sal spotkań na życzenie. Nasze lokale są w pełni wyposażone i gotowe do pracy.

Nasze centrum Graffit House mieści się w samym sercu miasta - w prestiżowej dzielnicy Grzegórzki Wschód, zaledwie kilka minut pieszo od Rynku Głównego.

Dodatkowo posiadamy szeroki wachlarz elastycznych produktów i usług, takich jak: biura na godzinę, dzień, miesiąc, sale szkoleniowe, sale konferencyjne, sprzęt do wideokonferencji oraz pakiety biur wirtualnych.
Uśmiechnięty zespół administracyjny jest gotowy, aby pomóc Ci w każdej chwili, a Ty możesz się skoncentrować na dochodach swojej firmy.

Adres biura: ul. Rogozińskiego 6, budynek Graffit House, I piętro, 31-559 Kraków
Odwiedź naszą stronę: www.regus.pl/workspace/poland/krak%C3%B3w/krakow-graffit-house