web counter

Piotrkowska, Łódź, Województwo łódzkie, Poland

   
  1  of   

1 731 600 PLN

By Owner for sale

Available from 04.02.2019

Updated: 04.02.2019. Views: 4540

ID Ref # 17636


Living space:
133 m2   =   1431.08 ft²
Price per meter:
13019 PLN ⁄ m2   =   1210.767 PLN ⁄ ft²
Description: 
Panorama Apartments. Dom z wielu powodów wyjątkowy Ul. Piotrkowska to najbardziej prestiżowy adres w Łodzi. Inwestycja którą Państwu oferujemy to miejsce dla tych, którzy chcą żyć w centrum miasta i w centrum jego wydarzeń. Mało prawdopodobne, żeby przy ul. Piotrkowskiej miało powstać w przyszłości więcej tak dogodnie położonych apartamentowców - kilka kroków od centrów handlowych, multikina, kultowego w Łodzi Off Piotrkowska Center czy strefy Piotrkowska 217 z bogatą ofertą gastronomiczną.

Apartament nr 51 o powierzchni 133,2 m2 dodatkowo 70-metrowy taras z miejscem na jacuzzi. http://panorama-apartments.pl/lokal51.html
Jest to luksusowy apartament przy ul. Piotrkowskiej o najwyższych standardach z tarasem zewnętrznym górującym nad dachem sąsiedniej kamienicy. To 130-metrowa rezydencja z 60-metrowym salonem, charakteryzująca się owalnym podwyższeniem części centralnej ze świetlikiem, który oprócz dopływu naturalnego światła gwarantuje też w ciągu dnia zmienność jego natężenia oraz kątów padania promieni słonecznych, co tworzyć będzie unikatowe efekty świetlne decydujące o wyjątkowości jego wnętrza.
Żeby zapewnić mieszkańcom pełną kontrolę nad temperaturą wnętrza apartament będzie posiadał klimatyzację. Panoramiczne okna od podłogi zapewniają znakomite naświetlenie przez cały dzień i dają poczucie dodatkowej przestrzeni. Szyby przepuszczać będą również 65% mniej ciepła słonecznego aby apartament nie nagrzewał się nadmiernie w słoneczne dni, będą miały również podwyższone parametry akustyczne tak aby dźwięki ulicy nie były słyszalne w środku.
Okna są uchylne i pełnią także rolę drzwi na taras mieszkań, umożliwiając swobodne wietrzenie wnętrz. Zagwarantowane przez dewelopera nawietrzaki nowoczesnego systemu wentylacji, w których istnieje również możliwość zamontowania filtrów powietrza pełnia dodatkową rolę wentylacyjną. Z salonu oraz sypialni jest wyjście na duży taras z miejscem na jacuzzi.


W budynku: winda 2 metry głęboka, wentylacja w każdym mieszkaniu, ogrzewanie centralne z sieci miejskiej, monitorowana tylna część działki, wideofon.

Doskonały rozkład:
Bardzo duży salon z kuchnią, 3 sypialnie, łazienka, toaleta, przedpokój i bardzo duży taras w wygospodarowanym miejscem na jacuzzi.
Najwyższe piętro gwarantuje ogromny komfort.
Możliwość dokupienia:
- Miejsca parkingowego w automatycznym piętrowym parkingu,
- Komórka lokatorska.

Zapraszamy na stronę: www.panorama-apartments.pl

Zapytaj o dostępność mieszkań na dzień dzisiejszy - zadzwoń.

Tel: 504 221 121